Jedním z témat letošní Ejhle je výzkum generace Y v Junáku. Zapojte se také!

ILŠ pro lesní kurzy

Specializujeme se na přípravu lesních kurzů a škol - tedy intenzivních dlouhodobých zážitkových i vzdělávacích akcí.

Pracujeme se zkušeností

Podmínkou přijetí je alespoň jednoroční aktivní zkušenost přípravy programu v týmu lesního kurzu nebo rozsahem obdobné akce. Počítáme s aktivním zapojením účastníků - rádi se od vás budeme učit.

ILŠ šitá na míru

Pracujeme s aktuálními tématy lesních kurzů a očekáváním účastníků. Zajímá nás co Vás trápí.

Hledáme a sdílíme nové pohledy, zveme odborníky odjinud.

Překvapivé termíny

Nehledej v kalendáři volný týden o prázdninách, Ejhle má tři prodloužené víkendy:
29. 4. - 3. 5. 2015 Grunt (Blatiny u Sněžného)
24. - 28. 9. 2015 Brána Skal (Osinalice)
13. - 17. 11. 2015 Na Bělici (Kaliště u Humpolce)

Předpokládaná cena 2.800 Kč.

Od roku 2001 proběhlo 5 ročníků, kterými prošlo bezmála 140 účastníků.

Prostřednictvím instrukturů a účastníků sdílíme zkušenosti z mnoha vzdělávacích akcí, například:

Kdo za ILŠ Ejhle letos stojí?

Pudil - Vítek Koutenský

Šéf ILŠ Ejhle 2015 a 2012; dříve šéf nebo instruktor LK Svatoplukovy pruty a VLK Ursus; zpravodaj VRJ; organizace CEJ 2014, Obrok 2009 a 2007, česká výprava na Jamboree 2011. Inženýr ekonomie, vystudoval informatiku a filosofii, projektový manažer a personální ředitel. Nadšen pro moderní technologie a gramodesky, milovník humoru všech odstínů. Nové Město na Moravě.
Rozárka - Barbora Tichavová

Absolventka ILŠ Ejhle 2001. Cca od téhož roku do doby nedávné instruktorka Gemini na různých pozicích. Historicky také tým Svatoplukovych prutů a Roverske lesní školy. 3x Z - Zpravodajka VRJ pro dospělé a vzdělávání, Zastupitelka obce a Zpěvačka. Nové kolo už mám, teď toužím čtvrtým rokem po velké knihovně a celoživotně po spoustě dobrých knih. Příbraz.
Pampa - Eliška Hanzlová

Pampeliška - Eliška Hanzlová

Bývalá instruktorka nebo šéfka VLK Oikos a LK Svatoplukovy pruty. Členka klubu dospělých Stofka, dříve také v Roverském odboru. Vizuální požitkářka, fotonadšenkyně, ráda pořádá večírky pro přátele, pěstuje bylinky, šije a cestuje. Nedokáže se rozhodnout pro jednu profesi. Brno.

Verča – Veronika Horová

Absolventka ILŠ Ejhle 2001, dříve šéfka nebo instruktorka LŠ Seleška, LK Svatoplukovy pruty a členka Skautského záchranného týmu; také zahraniční zpravodajka VRJ a organizátorka výpravy na Jamboree 2007 a 2011. Právnička v nemocnici. Nadšená horolezkyně, cestovatelka a uživatelka života. Nové Město na Moravě
Aleš Vitinger

Absolvent ILŠ Gemini, drahně let s Žirafou Střed, pár let šéf Polibku Múzy, iniciátor TMELu, teď rozjíždí skautský videotým S.V.A.T. Produktový manažer mapového portálu. Rád vymýšlí koncepty, systémy a smysl věcí. Analyzuje a kritizuje. Prokrastinuje, zevluje a pochybuje. Praha, matka měst a nálad!
Šípek - Miloš Říha

Ředitel Skautského institutu, dříve instruktor ILŠ Ejhle 2012, LK Svatoplukovy pruty, VK „Na míru“ a celé řady čekatelských a rádcovských kurzů. Bývalý hybatel roveringu na střediskové, okresní, krajské i celostátní úrovni. Povoláním sociolog s hlubokým vztahem k poezii. Praha.

Vojta - Vojtěch Prokeš

Výchovný zpravodaj na plný plyn, dříve také zpravodaj pro vzdělávání v Jihočeském kraji. Povoláním sociolog, analytik, moderátor a lektor. Ve volném čase provozuje lanový park, leze po ledovcích, jezdí se svou ženou na dvojkole a rád se učí nové věci. Miluje kávu. České Budějovice.
Vrt - Tomáš Obdržálek

Šéf ILŠ Ejhle 2001 a 2009, dříve šéf nebo instruktor VLK Oikos, LK Svatoplukovy Pruty, LK Fons a LK Sursum. Programátor a analytik - v současné době na dovolené jako učitel na gymnáziu. Rád dostává náklep v badmintonu. Praha.

Lesní škola již je naplněna a nepřijímá další zájemce.

Přijatí účastníci